Klasa Wojskowa


Klasa powstaje dzięki współpracy z Jednostką Wojskową - 31. Batalionu Radiotechnicznego we Wrocławiu. Przeznaczona jest dla uczniów zainteresowanych techniką wojskową w zakresie sprzętu mechanicznego, pojazdów bojowych, elektroniki i łączności. Zdobycie tej wiedzy ułatwi dalszą rekrutację do Narodowych Sił Rezerwowych. Realizowany autorski program zajęć ma na celu zapoznać uczniów ze specyfiką pracy zawodowego żołnierza.

ORGANIZUJEMY:

  • zajęcia prowadzone przez kapitana rezerwy Wojsk Lotniczych
  • lekcje w-f obejmujące zajęcia m. in. z technik samoobrony
  • zajęcia na profesjonalnych strzelnicach
  • wyjazdy na obozy szkoleniowe

GWARANTUJEMY:

  • poznanie podstawowych technik i taktyk działania wojska
  • uzyskanie wiedzy z zakresu techniki wojskowej
  • uzyskanie certyfikatu podstawowego przeszkolenia wojskowego

 

 

[Powrót]

Poprawiony ( Środa, 08 Styczeń 2014 16:15 )