alt


Informacje o programie DreamSpark Premium

Program firmy Microsoft skierowany jest do uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie. Uczestnicy programu mogą korzystać z narzędzi designerskich i deweloperskich przedsiębiorstwa Microsoft w celu nauki i rozwoju zaawansowanych umiejętności technicznych. Oprogramowanie wykorzystywane w ramach programu DreamSpark Premium nie może służyć celom komercyjnym, każdy produkt stworzony za pomocą oprogramowania z DreamSpark Premium może być oferowany lub wykorzystywany komercyjnie wyłącznie po zakupie odpowiednich licencji danego oprogramowania. Wyjątkiem jest publikowanie i sprzedaż aplikacji w systemie operacyjnym Windows 8, Windows Phone i gier w Microsoft Windows Store, do którego uczniowie mają bezpłatny dostęp.


Poprawiony ( Wtorek, 06 Październik 2015 21:43 )